Pojezdové brány s dlouhou životností díky kvalitní české výrobě

pojezdové brány

Kvalitní pojezdové brány od nás jsou zárukou dlouhé životnosti a praktičnosti. Pojezdové brány vyrábíme dle vlastní projektové dokumentace, a to až do šíře 12 m. Zaměření a cenová nabídka je zdarma. Na výrobu pojezdové brány používáme převážně české materiály. Nejpoužívanější jsou hladká ocel nebo kované železo. Nechte si od nás vypracovat cenovou nabídku na posuvné brány na míru.

Proč se vyplatí pojezdové brány od JP Works

  • ‌zdarma zaměříme a vypracujeme cenovou nabídku
  • vše vyrábíme a montujeme dle vlastního projektu a zaměření
  • používáme převážně české výrobky a materiály
  • bránu automaticky opatřujeme základním nátěrem nebo zinkováním
  • nabízíme poradenství ohledně nejúčelnějšího řešení
  • zaručujeme dlouhou životnost, úsporu a účelnost pojezdové brány

Zjistit cenu konkrétní realizace

Ceny jsou individuální dle vybraného řešení a rozsahu výroby a montáže pojezdové brány. Vždy se však snažíme najít pro vás to nejjednodušší a zároveň nejefektivnější řešení.

pojezdové brányJak probíhá realizace pojezdové brány

Můžeme se dohodnout na schůzce u vás či přímo v místě realizace nové pojezdové brány. Zde provedeme bezplatné zaměření, na základě kterého vám vypracujeme cenovou nabídku zdarma. Po schválení cenové kalkulace začneme realizovat výrobu a poté montáž. Na vašem názoru záleží. Veškeré kroky proto budeme konzultovat s vámi. Realizace provádíme nejčastěji v okolí měst Praha, Mladá Boleslav, Jičín, Liberec, Mnichovo Hradiště, Kladno, Mělník, Turnov.

U pojezdových bran nekončíme

Co by to bylo za bránu, kdyby ji neobklopoval plot? Pokud tedy plánujete také nový plot, rádi vám vypracujeme návrh na dodávku kompletního oplocení. Na brány jsme pak schopni také namontovat pohony pro pojezdové brány pro komfortní otevírání. Jedná se o automatické zavírací systémy, které můžete ovládat ovladačem a dokonce i mobilním telefonem.

Máte nějaké dotazy? Vyžádejte si další informaci pro posuvné brány na míru nebo nám pošlete nezávaznou poptávku na pojezdové brány a příslušenství!

Napište si o cenu pojezdové brány!

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Poradíme vám

Josef Polášek