Pohony křídlových bran se budou namáhat za vás

Pohony křídlových bran se používají tam, kde je potřeba bránu otevírat obloukem ke stranám průjezdu. Nebo k jedné straně, pokud se jedná o variantu jednoho křídla. Křídlové brány jsou vhodnou volbou v místech, kde není prostor pro bránu posuvnou nebo (pojezdovou). Hotovou bránu můžete ovládat ručně, nebo automaticky.

Pohony křídlových branJestliže si křídlovou bránu necháte zhotovit u nás, se samozřejmostí vám správný pohon křídlových bran doporučíme tak, aby vyhovoval Vašemu režimu použití i dalším hlediskům, například parametrům dané křídlové brány. 

Typ pohonu křídlových bran se odvíjí od šířky průjezdu (tedy i brány) a také její hmotnosti. Roli samozřejmě také hraje, zda se jedná o jednokřídlou či dvoukřídlou bránu. Pak už jen stačí vybrat nejvhodnější variantu, nejčastěji jsou to tyto pohony křídlových bran: pákové, lineární nebo hydraulické (patří mezi nadzemní) a podzemní.

Zjistit cenu pohonu křídlových bran


Jaké pohony křídlových bran máte na výběr

Pákové pohony křídlových bran
Jsou vhodné pro silné sloupky s odsazenými panty. Vhodná šířka a hmotnost křídel závisí na konkrétním typu pákového pohonu křídlových bran.

Lineární pohony křídlových bran
Používají se tam, kde není potřeba instalovat pákové pohony, a také tam, kde je třeba otevírat křídla brány směrem ven.

Hydraulické pohony křídlových bran
Pomoc hydrauliky je žádaná u opravdu těžkých bran, kde hrozí časté silné zatížení.

Podzemní pohony křídlových bran
Ovládání brány se montuje pod zem. Nenarušuje se tak vzhled brány a také demontáž pohonu je pro případné zloděje obtížná (obvykle se neobejde bez demontáže samotné brány).

Plánujete křídlovou bránu s pohonem? Informujte se, jak vám můžeme pomoci. Rádi vám zhotovíme zakázku kompletně, tedy křídlovou bránu včetně vhodně zvoleného pohonu křídlových bran. Realizace provádíme nejčastěji v těchto městech: Praha, Mladá Boleslav, Jičín, Liberec, Mnichovo Hradiště, Kladno. Na dalších lokalitách se s vámi můžeme domluvit individuálně. Napište si o nezávaznou poptávku.

Napište si o cenu pohonu křídlových bran!

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Poradíme vám

Josef Polášek